PĚNOVÁ RAZÍTKA - ZVÍŘATA NA DVORKU

Kód: 542
399 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Razítka vhodná pro batolata

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská razítka, která jsou vhodná pro děti už od 18 měsíců. První výtvarná hračka pro nácvik grafomotoriky, rozvoj slovní zásoby, interakce. 

Přednosti razítek:

  • snadný úchop pro batolata
  • hluboká textura
  • velikost obtisku je 5 cm
  • přiložen razítkovací inkoust - netoxický, vypratelný, umyvatelný 
  • inkoust se na papíře nerozmazává, ihned možné natištěný obrázek vybarvovat i vodovými barvami
  • razítkovat lze i do modelovacích hmot a textílií

 

Zvířata na dvorku: kráva, ovce, slepice s kuřaty, kachna

Obsah balení: 4 ergonomicky tvarovaná razítka + razítkovací poduška

Věk: 18m +

 

 

Děti v tomto věku začínají říkat první slovíčka. Motivy razítek respektují jejich slovní zásobu a umožňují celou škálu společných interaktivních činností.
Razítka pro batolata jsou výborným zdrojem interaktivních činností: Nechte dítě samotné obtisknout obrázek. Uvidíte, jakou bude mít radost, že obrázek, který není jenom směť čar, vykouzlilo samo. 

Součástí balení je inkoustem napuštěná razítkovací poduška. Inkoust je testovaný jako zdravotně nezávadný. Lze ho snadno umýt i vyprat. Po použití polštářek zavírejte a ukládejte víčkem dolů. Tak bude poduška vždy připravena k razítkování.

Razítka po skončení práce můžete očistit vlhčenými ubrousky. Zapojte i děti a představte tuto aktivitu jako součást hry. Uvidíte, jak moc je to bude bavit! Razítka pak můžete ještě umýt pod vlažnou vodou.


TIP: Razítka lze využít také na textílie i do samotvrdnoucích hmot. Pokud máte i starší děti, určitě se do tvoření rády zapojí také!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: