Stohování, skládání

2 položek celkem
BJ376 6
NASAĎ A OTOČ
Skladem (1 ks)
335 Kč / ks
Kód: 683
PT5380
VLASTNÍ FOTKY
STOHOVACÍ KROUŽKY
Nemáme, ale brzy naskladníme
359 Kč / ks
Kód: 281

Při stohování a skládání prvků různých tvarů i barev (koule, kostky, válečky, ploché prvky kulatých, trojúhelníkových i čtvercových tvarů s otvory) si dítě opět nejen hraje, ale také pracuje a učí se. Musí rozpoznat menší předměty od větších, aby je dokázalo naskládat na sebe tím správným způsobem – dítě velice rychle pochopí, že jinak mu stavba spadne.

Dále se naučí poznávat, které barevné prvky patří k sobě a které na druhou hromádku. U předmětů s otvorem si vypěstuje určitou soustředěnost při jejich navlékání na svislé tyčky.

Náročnější bude pro dítě práce s prvky s různými středovými otvory. Musí je přesně rozlišit a na profilovanou tyčku nasadit, navléknout či našroubovat prvek se správně zvoleným průřezem. Při těchto hrách se opět procvičuje jemná motorika, soustředěnost, zručnost, znalost barev, počítání a prostorové vnímání. A v neposlední řadě trpělivost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení