PĚNOVÁ RAZÍTKA - NA STAVBĚ

Kód: 845
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Aladine
340 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pěnová razítka - na stavbě

Originální pěnová razítka nabídnou dětem širokou možnost tvoření dle jejich fantazie.

1_10

 

Co najdete v balení

Razítka

10 pěnových razítek, které jsou na dotek měkké a příjemné. Razítka mají různé velikosti a jsou tematicky zaměřená na stavební stroje.

3_11

 

Inkoust

Inkoust má černou barvu. Celý inkoustový polštářek je uložen napevno v kulaté plastové krabičce, která má v průměru cca 10 cm. Inkoust je netoxický, proto nevadí, když dítě bude do barvy sahat prsty nebo se inkoust dostane do pusy či na tělo. Jde smýt bez problémů vodou z kůže či z různých povrchů a je lehce vypratelný z různých textilií.

4_12

 

Přednosti razítek

Hluboká raznice

Razítka se dají použít i např. do samotvrdnoucích modelovacích hmot, jelikož mají hlubokou raznici. 

5_9

 

Obtisk

Obtisky jsou velmi kvalitní a dá se s nimi ihned pracovat dál, např. vybarvovat pastelkami, vystřihovat, ... Mají různé velikosti.

6_8

 

 

Razítka neustále jako nová

Po skončení obtiskávání mohou být razítka velmi špinavá od inkoustu. Stačí pod tekoucí vodou razítka celá umýt (já používám k mytí i houbičku na nádobí) a jsou zase jako nová.

7_7

 

Pro jaký věk jsou razítka určená

Razítka jsou od výrobce doporučená od 3 let. Doporučuji je i menším dětem, ale i např. předškolákům, kteří s nimi mohou pracovat dál (např. vybarvovat, tvořit příběhy, vyrábět pexesa, lota, úkoly, ...).

 

Naše zkušenost

Tuto sadu jsem nabídla Aleškovi, který miluje auta a stroje. Razítka se mu v ruce dobře drží a nemusí na ně tlačit, aby vznikl hezký obrázek. Díky razítkům jsme se naučili pojmenovat nové stroje (i já za pomoci našeho taťky).

2_10

 

Výhody razítek

V čem já jako maminka vidím výhody? Nejdůležitější je pro mě, že inkoust je zdravotně nezávadný a nemusím se strachovat, že se barva dostane kamkoliv na tělo. Druhou výhodu vidím v tom, že jde barva ze všeho perfektně dolů. Kluci, když obtiskávají, tak je barva většinou i mimo papír. Neměla jsem ještě nikdy problém barvu z čehokoliv smýt (z kůže, ze stolu, z podlahy, ...).

8_4

 

Nevýhody razítek

U této sady jsem nenašla žádný nedostatek.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: