PĚNOVÁ RAZÍTKA - STROJE

Kód: 545
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Aladine
399 Kč / ks
Skladem (1 ks)

✅ pěnová

✅ 4 kusy

✅ pro snadný úchop

✅ hluboká raznice

✅ detail 

✅ snadná údržba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnová razítka

Jakákoliv razítka jsou pro děti velmi lákavá. U dětí zaručí radost.

Pěnová razítka

 

Co najdete v balení

 

Pěnová razítka

4 pěnová razítka, která mají přizpůsobený úchop pro pohodlné držení. Razítka jsou na dotek měkká a velmi příjemná. Tato sada je zaměřená na dopravní stroje.

Dětská razítka

 

Inkoust

Inkoust má oranžovou barvu. Celý inkoustový polštářek je uložen napevno v kulaté plastové krabičce, která má v průměru cca 10 cm. Inkoust je netoxický, proto nevadí, když dítě bude do barvy sahat prsty nebo se inkoust dostane do pusy či na tělo. Jde smýt bez problémů vodou z kůže a je lehce vypratelný z různých textilií.

Inkoust na razítka

 

Přednosti pěnových razítek

 

Snadný úchop

Všem dětem, hlavně batolatům, se pohodlně drží, jelikož krásně padnou do malé ruky. 

Správný úchop

 

Hluboká raznice

Razítka se dají použít i např. do modelíny, jelikož mají hlubokou raznici.

 

Obtisk


Obtisk má 5 cm a je přizpůsobený k další aktivitě např. k vybarvení obtisku. Inkoust se po natisknutí nerozmazává, proto s ním můžeme hned dál pracovat.

Razítko

Razítka

razítko stroj

Razítkování

 

Razítka neustále jako nová

Po skončení obtiskávání mohou být tiskátka velmi špinavá od inkoustu. Stačí pod tekoucí vodou razítko celé umýt (já používám k mytí i houbičku na nádobí) a jsou zase jako nové. 

 

Pro jaký věk jsou razítka určená

Přednostně jsou určená pro batolata (výrobce uvádí 18m+). Doporučuji je těm nejmenším dětem, ale i např. předškolákům, kteří s nimi mohou pracovat dál (např. vybarvovat).

Děti razítkují

 

Naše zkušenost

Razítka jsou u nás velmi hojně používaná. Razítka jsou připravena neustále na tácu s inkoustem a čtvrtkami, aby mohli kluci ihned pracovat. Eliášek se snaží tiskat s Aleškem, a jelikož se razítka opravdu dobře drží, úspěšně se mu to daří. Obtisky u Eliáše jsou samozřejmě rozmazané, jelikož tiská jako šílený, ale výsledek zatím detailně neřeší.

12

 

Klady razítek

V čem já jako maminka vidím výhody? Nejdůležitější je pro mě, že inkoust je zdravotně nezávadný a nemusím se strachovat, že se barva dostane kamkoliv na tělo. Druhou výhodu vidím tu, že jde barva ze všeho perfektně dolů. Kluci, když obtiskávají, tak většinou je barva i mimo papír. Neměla jsem ještě nikdy problém barvu z čehokoliv smýt (z kůže, ze stolu, z podlahy, ...).

 

Zápory razítek

Asi jednu jedinou nevýhodu vidím v tom, že v balení jsou pouze 4 razítka.

Dětská pěnová razítka

Doplňkové parametry

Kategorie: Razítka
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: