ZATLOUKAČKA VĚŽ

Kód: 353
390 Kč / ks
3-5 dní

Nechte děti vybít energii :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato jednoduchá dřevěná hračka slibuje hodiny zábavného bušení, protože každý barevný míček je sražen dolů do spodní části věže a po umístění zpět na vrchol může děťátko začít znovu! Klepání a posunování koule může pomoci rozvíjet jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka a rozpoznávat barvy.

Vyrobeno z kvalitních zodpovědně nakupovaných materiálů. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.

Obsah balení: dřevěná věž, palička, tři míčky různých barev

Rozměry: 8,5x19x8,5 cm

Věk: 2+ ( nabízím od 1+ s dohledem)

 Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs Toysje testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: