ŠROUBOVACÍ SADA

Kód: 953
VLASTNÍ FOTKY
250 Kč / ks
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šroubovací set

Praktická pomůcka pro všechny, kdo se chtějí naučit šroubovat. Většinou kluci vidí u svého táty, jak pracuje se šroubovákem, kladivem a jiným nářadím a chtějí to zkoušet s ním. Ne vždy jim to rodič dovolí, proto dětem můžeme na začátek nabídnout tento praktický šroubovací set. 

5_15

 

Co najdete v balení

 

Dřevěný podstavec

Celodřevěný podstavec, který má rozměry 22 x 10 cm. Na podstavci najdete 4 dírky přizpůsobené pro šroubky, vyřízlá odkládací místa na vyndané šroubky a šroubovák.

1_16

 

Šroubky

4 šroubky, které jsou 18 mm dlouhé. Hlavička šroubku má průměr 13 mm.

3_17

 

Šroubovák 

Křížový šroubovák je 16,5 cm dlouhý. Má neklouzavou rukojeť a hezky se drží.

4_19

 

Co pomůcka rozvíjí

  • jemnou motoriku
  • přesnost
  • šroubovací pohyb (pro nás samozřejmý, pro dítě velmi těžký pohyb)
  • trpělivost

6_13

 

Naše zkušenost

Alešek miluje tyto činnosti. Neustále vyhledává tátův kufřík s nářadím. Teď má vlastní šroubovák a je šťastný. Za mě super pomůcka, na které se opravdu naučí vyšroubovat a zašroubovat šroubek. Když natrénuje, lépe si se šroubkem poradí i na jiných místech a v jiných úhlech.

7_10

 

Pro koho je šroubovací set určený

Pro všechny. Holky i kluky. Pomůcka je vhodná od 3 let, ale za mě můžeme nabídnout i mladším. Vše záleží, jak máme napozorované své dítě, které nám většinou nějak sdělí, že je čas nabídnout. Alešek s pomůckou pracuje už bez problémů, a jelikož ho vidí bratr, kterému bylo 15 měsíců, napodobuje Aleška a snaží se pracovat stejným způsobem.

8_9

Je třeba ale dbát na to, že mladší dítě může šroubek dát do pusy, takže pozor na to, aby se k pomůcce nedostalo samo. Než se to naučí, to ještě potrvá, ale už teď trénuje jemnou motoriku v podobě vkládání šroubků do připravených děr. A to dá 15 měsíčnímu dítěti též zabrat, jelikož šroubky jsou malé a nějakou zkušenost to už vyžaduje. Za mě je to velmi přínosná pomůcka. 

9_8

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: