HRA - TVARY

Kód: 1154
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Djeco
429 Kč / ks
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra - Tvary

Skládání obrazců pomocí geometrických tvarů - různé obtížnosti.

2

 

Co najdete v balení

Geometrické tvary

V látkovém pytlíčku najdete 36 ks různých geometrických tvarů. Všechny tvary jsou v červené barvě.

9

8

 

Malé karty

12 ks oboustranných malých kartiček slouží jako předloha. Dítě může podle kartičky skládat stejné obrazce jako najdou na předloze (vyšší obtížnost).

4

 

Střední karty

4 ks oboustranných středních karet je nejlehčí úroveň pro dítě. Karty jsou označeny číslem 1 a úkolem je doplnit správné tvary do vyznačených obrysů. Ze začátku mohou pouze hledat a vkládat na označené tvary - poté zkoušet vkládat do připravených obrysů.

3

7

5

 

Velké karty

U těchto velkých oboustranných karet jsou dvě úrovně obtížností. Karty s číslem 2 mají vyzobrazené tvary s přesným počtem, které budete pro složení potřebovat. Poté už bude muset děťátko zkoušet vkládat do připravených obrysů, které jsou už trochu složitější než na kartách č. 1.

1

 

Karty s číslem 3 už mají pouze obrys obrazce a dítě si musí správné tvary najít a následně poskládat. To je ten nejtěžší krok.

 

Pro koho je hra určená

Tato hra je určená od 3 let. Z mé vlastní zkušenosti mohu napsat, že je to hra spíše kolem 4 let - ta nejlehčí úroveň (samozřejmě každé dítě je jiné a může zvládnout dříve nebo naopak později).

 

Co tato hra rozvíjí

  • jemnou motoriku
  • logické myšlení
  • slovní zásobu (pojmenovávání geometrických tvarů)
  • koordinaci (oko-ruka)
  • představivost
  • trpělivost

 

Naše zkušenost

Alešek zatím pracuje pouze s kartami 1 a přiřazuje stejné tvary na připravené tištěné tvary. Zatím pracujeme společně - pojmenováváme, hledáme, tvoříme. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: