DŘEVĚNÉ PUZZLE - DINOSAUŘI

Kód: 737
200 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děti musí správně přizpůsobit každý z 8 dřevěných dílků dohromady, aby vytvořily čtyři dinosaury. Jakmile budou skládačky dokončeny, mohou děti o nich mluvit.

Dílky jsou velké, proto i bez dřevěného úchopu dítě lehce puzzle zvedá, uchopuje, skládá. Probíhá zde rozvoj jemné motoriky, soustředění, pojmenování dinosaurů,...

Obsah balení: 8 dřevěných dílků ( 4 dinosauři )

Rozměry: 15x13x5x0,5 cm

Materiál: dřevo

Věk: 12+

 Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: