DOMINOVÁ DRÁHA SE ZVONKEM

Kód: 50
390 Kč / ks
Nemáme, ale brzy naskladníme

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice, která rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost, kreativitu a také učení barev.

Děti mohou skládat různě dlouhou dráhu z pestrobarevných kamenů a na konec dráhy umístit branku se zvonečkem. Stavebnice může posloužit i k dalším aktivitám např. třídění kamenů podle barev.

Obsah balení: 95 dřevěných kamenů, 1 dřevěná branka se zvonkem

Rozměry: kameny 40x20x7, krabice 295x200x60

Věk: 3+ (mladší děti za doprovodu dospělé osoby - malé částice)

 

Detoa

Firma byla založena Johannem Schowankem v roce 1908. V továrně se začaly vyrábět dřevěné perle, knoflíky a jiné drobné soustružené dílky. Firma se brzy stala nejvýznamnějším výrobcem v tomto oboru v celé Evropě. V roce 1927 se výrobní sortiment rozšířil o dřevěné hračky, které podpořily věhlas firmy.

V současné době je továrna největším a nejstarším výrobcem dřevěných hraček, komponentů do společenských her, dřevěných perliček a také pianinových i klavírových mechanik v České republice. Výrobky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu našich výrobků.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: