SEVA 1

Kód: 242
350 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Seva 1 je základní stavebnicí celé řady SEVA a je určená pro první seznámení. Má praktické přihrádky, které udrží stavebnici bez ztrát. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice SEVA 1 je základní stavebnicí celé řady SEVA. Je ideální pro první seznámení se stavebnicí. Najdete v ní základní dílky a ti, kteří SEVU neznají se naučí dílky spojovat. Z této stavebnice sestavíte např. lokomotivu nebo domeček.

Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

Rozměry: 35 x 29 x 4 cm

Obsah balení: 222 dílků

Věk: 4+ (Alešek si s ní hraje od 3 let)

 

Stavebnice SEVA

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Bezpečnost především!!!

Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEVA
Hmotnost: 0.709 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: