Dřevěné loto - zvířata

Kód: 884
Neohodnoceno
Značka: Bigjigs
347 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné loto - zvířata.

 

Pravidla:

Všechny dřevěné kameny s obrázky zvířat rozložte a otočte obrázkem dolů. Vyberte si jednu destičku, aby každý hráč měl svojí. Náhodně otáčejte kameny, pokud budete mít obrázek na destičce, vkládáte na ní. Kdo bude mít celou destičku vyplněnou, vyhrává.

Obsah balení: 4 dřevěné destičky, 36 dřevěných kamenů se zvířátky

Rozměry: 

  • krabice 17,5x1x17,5 cm 
  • dřevěné kameny 5,5 x 5,5 cm
  • destičky 17,5 x 17,5 cm

Věk: 3+

 Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.