PĚNOVÁ RAZÍTKA - VESMÍR

Kód: 3321
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Aladine
340 Kč / ks
Skladem (2 ks)

✅ pěnová

✅ Vesmír

✅ 28 motivů 

✅  jednoduchá údržba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnová razítka - Vesmír

Originální pěnová razítka s motivem Vesmíru.

10

 

Co najdete v balení

Razítka

28 pěnových razítek, která jsou na dotek měkká a příjemná.

12

 

Inkoust

Inkoust má černou barvu. Celý inkoustový polštářek je uložen napevno v kulaté plastové krabičce, která má v průměru cca 10 cm. Inkoust je netoxický, proto nevadí, když dítě bude do barvy sahat prsty nebo se inkoust dostane do pusy či na tělo. Jde smýt bez problémů vodou z kůže či z různých povrchů a je lehce vypratelný z různých textilií.

9

 

Přednosti razítek

Hluboká raznice

Razítka se dají použít i např. do samotvrdnoucích modelovacích hmot, jelikož mají hlubokou raznici. Dále se dají použít na textil, dřevo, polymer, karton, keramiku.

11

 

Obtisk

Obtisky jsou velmi kvalitní a dá se s nimi ihned pracovat dál, např. vybarvovat pastelkamivystřihovat,... Mají různé velikosti.

7

 

Razítka neustále jako nová

Po skončení obtiskávání mohou být razítka velmi špinavá od inkoustu. Stačí pod tekoucí vodou razítka celá umýt (já používám k mytí i houbičku na nádobí) a jsou zase jako nová.

8

 

Pro jaký věk jsou razítka určená

Razítka jsou od výrobce doporučená od 3 let. Doporučuji je i menším dětem, ale i např. předškolákům, nebo školákům, kteří s nimi mohou pracovat dál (např. vybarvovat, tvořit příběhy, přání, cedulky na dárky,...).

3_1

 

Naše zkušenost

Máme zkušenost už se sadou stejných razítek - např. lesních, domácích zvířat, vánočních i dopravních. Jelikož se nám velmi osvědčila, koupila jsem klukům další. Tato tematika se mi bude hodit do školy pro mé žáky. Razítka se klukům v ruce dobře drží a nemusí na ně tlačit, aby vznikl hezký obrázek. Jsou krásná a za mě doporučuji.

6

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Razítka
Záruka: 2 roky
Výrobce: Aladine
Určeno: předškoláky, školáky, rodiče, pedagogy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: