DŘEVĚNÉ PEXESO - DOPRAVNÍ ZNAČKY

Kód: 1028
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Detoa
319 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné pexeso - dopravní značky

Kvalitní pexeso, které nabídne dětem zábavnou formou učení dopravních značek.

Dopravní značky

 

Co najdete v balení

 

Dřevěné kameny s obrázky

36 dřevěných kamenů s potiskem vybraných dopravních značek.

7_4

 

Jednotlivé kameny mají rozměry 4 x 4 x 0,6 cm. 

10_1

 

Mají výrazný obrázkový potisk.

3_11

 

 

Co dopravní pexeso rozvíjí

  • učí hravou formou základní dopravní značky
  • slovní zásobu
  • paměť
  • trpělivost
  • soustředěnost

2_13

 

Pro koho je pexeso určené

Pro děti od 3 let. Můžeme nabídnout, když děti začnou mít zájem o dopravní dění, začnou jezdit na kole nebo se začnou ptát venku, co jaká značka znamená.

 

Naše zkušenost

Aleškovi jsem toto pexeso nabídla, když se mě právě začal venku ptát, co znamenají značky, které jsou v našem blízkém okolí. V ten moment jsem naskladnila toto pexeso a začali jsme hledat značky, které máme hned u našeho bydliště, a pojmenovávali jsme je. Hru jsme propojili s praxí a značky, které jsou u našeho domu, už zná. Kamenů je dost, na samotnou hru vždy vyčlením značky, které už zná nebo s kterými se momentálně seznamuje. Nedávám všech 36 kamenů, jelikož po vyzkoušení hry se všemi kameny jsme hru nedohráli a celá aktivita ztratila význam. Proto raději méně a postupně budu přidávat.

8_4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Detoa 

Firma byla založena Johannem Schowankem v roce 1908. V továrně se začaly vyrábět dřevěné perle, knoflíky a jiné drobné soustružené dílky. Firma se brzy stala nejvýznamnějším výrobcem v tomto oboru v celé Evropě. V roce 1927 se výrobní sortiment rozšířil o dřevěné hračky, které podpořily věhlas firmy.

V současné době je továrna největším a nejstarším výrobcem dřevěných hraček, komponentů do společenských her, dřevěných perliček a také pianinových i klavírových mechanik v České republice. Výrobky jsou vyráběny z kvalitního dřeva, které se těží v horských oblastech střední Evropy. Pro barvení se používají pouze kvalitní, certifikované a ekologické barvy a laky, které vyhovují normě EN 71 a nezatěžují životní prostředí. Protože jsou hračky určeny převážně nejmenším dětem, je technologickému procesu a kompletaci věnována zvlášť vysoká pozornost, která zaručuje stálou a vysokou kvalitu našich výrobků.