Naše balení balíků

Když jsem začala řešit další krok mého podnikání, položila jsem si důležitou otázku: "Do čeho budu balit výrobky pro své zákazníky"? Zdá se to být celkem jednoduchá otázka, ale pouze pokud to chcete mít téměř bez starostí a ještě si nechat za to zaplatit zákazníka. Ale takhle jsem to nechtěla. Chtěla jsem jít jinou cestou. Trochu složitější a časově náročnější, ale za to levnější pro mé zákazníky a šetrnější pro naši přírodu...a to si myslím, že to za tu námahu to stojí :-).

Dnešní doba je taková, že se vším opravdu plýtvá. Není tomu jinak, co se obalového materiálu týče. Tisíce lidí si své zboží objednává na internetu a zboží mu přijde v krabicích, které ale většinou ihned končí v popelnicích, v lepším případě v kontejnerech k tomu určených. Rozhodla jsem se tedy, že nebudu kupovat krabice nové, ale budu používat krabice v oběhu.

A jak to tedy celé vypadá?

Zaúkolovala jsem celou mojí rodinu, mé kamarády, známé a také při procházkách s našimi dětmi obejdeme pár místních obchodů a místo rohlíků si domů přineseme obalový materiál. Je to někdy sranda, ale moc se z toho těším, že mohu ušetřit vaši peněženku (ač o pár drobných), ale také naši přírodu. 

To samé platí o výplních uvnitř balíčků. Na to jsou expertky naše babičky, jelikož papíry, letáky a noviny ony umí skladovat velmi dobře :-D. Také používám výplně, které mi přijdou od mých dodavatelů. Neříkám, že nikdy nekoupím žádnou krabici a výplň, přeci jen nemusím mít vždy nashromážděné správné krabice a výplně, ale zatím to tak funguje a uděláme všichni maximum, aby to tak zůstalo.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení