VNITŘNÍ SEŠTIHRANNÁ ŠROUBOVACÍ SADA

Kód: 1964
VLASTNÍ FOTKY
250 Kč / ks
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnitřní šestihranná imbusová šroubovací sada

Praktická pomůcka pro všechny na trénování jemné motoriky. Většinou kluci vidí u svého táty, jak pracuje se šroubovákem, kladivem a jiným nářadím a chtějí to zkoušet s ním. Ne vždy jim to rodič dovolí, proto dětem můžeme na začátek nabídnout tento praktický šroubovací set. 

3

 

Co najdete v balení

 Dřevěný podstavec

Celodřevěný podstavec, který má rozměry 22 x 10 cm. Na podstavci najdete 4 dírky přizpůsobené pro imbusové šroubky, vyřízlý odkládací prostor na vyndané šroubky a imbusový klíč.

4

 

Imbusové šroubky

4 šroubky, které jsou 18 mm dlouhé. Hlavička šroubku má průměr 13 mm.

7

 

 

Imbusový šroubovák

Imbusový šroubovák je 6,5 cm dlouhý.

8

 

Co pomůcka rozvíjí

  • jemnou motoriku
  • přesnost
  • šroubovací pohyb (pro nás samozřejmý, pro dítě velmi těžký pohyb)
  • trpělivost

5

 

Pro koho je šroubovací set určený

Pro všechny. Holky i kluky. Pomůcka je vhodná od 3 let, ale za mě můžeme nabídnout i mladším. Vše záleží, jak máme napozorované své dítě, které nám většinou nějak sdělí, že je čas nabídnout. Alešek s pomůckou pracuje už bez problémů, a jelikož ho vidí bratr, kterému bylo 15 měsíců, napodobuje Aleška a snaží se pracovat stejným způsobem.

 

Je třeba ale dbát na to, že mladší dítě může šroubek dát do pusy, takže pozor na to, aby se k pomůcce nedostalo samo. Než se to naučí, to ještě potrvá, ale už teď trénuje jemnou motoriku v podobě vkládání šroubků do připravených děr. A to dá 15 měsíčnímu dítěti též zabrat, jelikož šroubky jsou malé a nějakou zkušenost to už vyžaduje. Za mě je to velmi přínosná pomůcka. 

Doplňkové parametry

Kategorie: MONTESSORI POMŮCKY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: