VELKÁ TISKACÍ PÍSMENA - VKLÁDACÍ ABECEDA MONTESSORI

Kód: 974
VLASTNÍ FOTKY
550 Kč / ks
7-14 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká tiskací písmena - vkládací abeceda Montessori

Abeceda - velká písmena. Vkládačka, která je vhodná pro děti, které se zajímají o písmenka.

2_5

 

Co najdete v balení

 

Dřevěnou desku s výřezy na písmena

Tato dřevěná deska má rozměry 45 x 30 cm a je přizpůsobena české abecedě.

4_3

 

Písmena

Velká tiskací písmena jsou dřevěná. Mají v průměru  cm. Souhlásky mají růžovou barvu a samohlásky barvu modrou, přesně tak, jak to vymyslela Marie Montessori.

7_2

 

Materiál

Tato pomůcka je české výroby a vyrábí se na zakázku. Pomůcka je vyrobená z březové a bukové překližky, písmena jsou mořena. Je velmi kvalitní a bezpečná. 

8_3

 

5_3

 

Pro koho je pomůcka určená

Pro děti, které se začínají zajímat o písmena - takové prvotní seznámení. Pomůcka bude vhodná i pro školní děti, které s písmeny už plně pracují. 

 

9_2

 

Jak můžeme s pomůckou pracovat

Písmenka můžeme vyndat na kobereček a dítě samo nebo s naší pomocí hledá a vkládá písmena do správného výřezu. Můžeme písmena dát i do pytlíku a dítě losuje a vkládá. Barva písmen u nácviku nehraje roli, ale dítěti se nenásilně do podvědomí ukládá barva písmen a ve škole, až se budou učit samohlásky a souhlásky, stačí dítěti připomenout, že souhlásky mají barvu růžovou a samohlásky modrou, souvislost se jim vybaví a lépe si to zapamatují. Později se dají hledat písmena, skládat nějaká slova. Snažíme se mluvit co nejméně a dát dítěti prostor.

6_2

 

Naše zkušenost

Alešek ještě senzitivní fázi na písmenka neměl, takže vyčkávám, až přijde ten správný čas. Pomůcku jsem mu párkrát nabídla, kdy jsme zkoušeli písmenka vkládat, víc jsme s ní zatím nepracovali. Správný čas přijde.

10

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LK Avatar autora | 30.11.2021
krásná písmenka, hezké zpracování ....

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení