STOHOVACÍ KROUŽKY

Kód: 281
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Plan Toys
359 Kč / ks
Nemáme, ale brzy naskladníme

Nechte děti stohovat kroužky podle velikosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stohovací kroužky

Stohovací kroužky v pastelových barvách jsou velmi lákavou a zajímavou pomůckou pro nejmenší děti.

1_3

 

Co najdete v balení

Při rozbalení krabice, která má rozměry 19 x 9 x 7,5 cm, najdete několik částí:

 

Dřevěný podstavec

Celý dřevěný podstavec je 10 cm vysoký. Tyčka je na kulatým podstavci přidělaná provázkovou pružinkou, dítě tak tyčku nemůže zlomit.

2_3

3_2

 

Kroužky

Tři kroužky ve třech velikostech v pastelových barvách. Ukončovací kus je koule, která se na tyčku nasadí. 

4_2

5_2

 

Materiál

Značka PlanToys se vyznačuje vysokou kvalitou. Na všechny pomůcky, i tyto stohovací kroužky, firma ve své výrobě používá lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi. Proto jsou velmi bezpečné, jsou bez olova a jiných těžkých kovů. Pro mě, jako maminku, je toto velmi důležité, neboť děti vše poznávají přes ústa, a já mohu tak být klidná, když mé děti zkoumají ústy. 

7_1

 

Co stohovací kroužky rozvíjí

  • jemnou motoriku
  • koordinaci (oko-ruka)
  • trpělivost
  • barvy
  • zručnost
  • správný úchop třemi prsty

 

8_2

 

Pro koho je pomůcka určená

Pro děti okolo roku.

9_1

 

Naše zkušenost

Tuto pomůcku jsem Eliášovi nabídla kolem 11. měsíce. Nejprve jsem nabídla podstavec a jeden kroužek. Po zdakonalení jsem přidávala další kroužky. Kolem 13. měsíce uměl bez problémů stohovat všechny kroužky na sebe. Eliáš má celou pomůcku připravenou na tácu a může se k ní vracet, kdykoliv potřebuje. 

11

13

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PLAN TOYS

Plan Toys je již více než 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.