SEVA pro holky 2

Kód: 980
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Seva
649 Kč / ks
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEVA pro holky 2 je stavebnice v růžové krabici určená pro stavitelky a volně navazuje na stavebnici SEVA pro holky 1.  Z této stavebnice se dá sestavit např. auto pro panenky nebo pro panáčky Seváčky,...

Rozměry: 35 x 33 x 9 cm

Obsah balení: 600 dílků

Věk: 4+

 

STAVEBNICE SEVA

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Bezpečnost především!!!

Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.

Doplňkové parametry

Kategorie: SEVA
Hmotnost: 1.535 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: