SEVA 4 UNI

Kód: 794
Neohodnoceno
699 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Stíhačka, vrtulník nebo formule bude svištět u vás v pokoji. SEVA 4 nemá přívlastek UNI pro nic za nic. Najdete tu velké množství různých dílů a sestavíte z ní opravdu vše co Vás napadne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stavebnice SEVA 4 UNI je opravdu univerzální. Oproti stavebnicím SEVA 1, 2 a 3 tu najdete traktorová kola, térénní kola, volant, sedadla, světla atd. Vozidla všeho druhu už budou mít co mají mít. Navíc tu jsou ještě kloubové díly, křížové spojky, díky kterým už nebude muset stavět pouza pravé úhly.

 

Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

Rozměry: 35 x 33 x 9 cm

Věk: 4+

 

Stavebnice SEVA

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Bezpečnost především!!!

Všechny námi vyrobené hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.