PĚNOVÁ RAZÍTKA - ČESKÉ VÁNOCE

Kód: 2081
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Aladine
340 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěnová razítka - Vánoce

Originální pěnová razítka s tématem Vánoc.

1

 

Co najdete v balení 

Razítka

32 pěnových razítek, která jsou na dotek měkká a příjemná. Razítka mají různé velikosti a jsou tematicky zaměřená na Vánoce.

5

 

V sadě najdete razítka s obrázky, které jsou typické pro české Vánoce.

2

 

Inkoust

Inkoust má černou barvu. Celý inkoustový polštářek je uložen napevno v kulaté plastové krabičce, která má v průměru cca 10 cm. Inkoust je netoxický, proto nevadí, když dítě bude do barvy sahat prsty nebo se inkoust dostane do pusy či na tělo. Jde smýt bez problémů vodou z kůže či z různých povrchů a je lehce vypratelný z různých textilií.

4_12

 

 

Přednosti razítek

Hluboká raznice

Razítka se dají použít i např. do samotvrdnoucích modelovacích hmot, jelikož mají hlubokou raznici. 

4

 

Obtisk

Obtisky jsou velmi kvalitní a dá se s nimi ihned pracovat dál, např. vybarvovat pastelkami, vystřihovat, ... Mají různé velikosti.

6

 

Pro jaký věk jsou razítka určená

Razítka jsou od výrobce doporučená od 3 let. Doporučuji je i menším dětem, ale i např. předškolákům, kteří s nimi mohou pracovat dál (např. vybarvovat, tvořit příběhy, přání, cedulky na dárky,...).

 

Výhody razítek

V čem já jako maminka vidím výhody? Nejdůležitější je pro mě, že inkoust je zdravotně nezávadný a nemusím se strachovat, že se barva dostane kamkoliv na tělo. Druhou výhodu vidím v tom, že jde barva ze všeho perfektně dolů. Kluci, když obtiskávají, tak je barva většinou i mimo papír. Neměla jsem ještě nikdy problém barvu z čehokoliv smýt (z kůže, ze stolu, z podlahy, ...).

7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: