ČERNÝ PETR - MISTIBOOH

Kód: 1703
VLASTNÍ FOTKY
Značka: Djeco
270 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Dají se hrát ve tmě - svítí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý Petr

Tajemný Černý Petr, kterého můžete navíc hrát i ve tmě, protože svítí.

6

 

Co najdete v balení

 

Karty

33 ks karet (16 dvojic + 1 karta "Černého Petra"), které jsou uložené ve stylové krabičce.

10

 

Všechny karty mají tajemný nádech.

9

 

Jsou černobílé a když se nasvítí, můžete je hrát i ve tmě, jelikož krásně svítí. Doporučuji přes den nechat rozložené, aby natáhly světlo (nebo je před večerní hrou baterkou pořádně nasvítit).

3

 

Pro koho je hra určená

Hru bych doporučila od 4 let.

 

Naše zkušenost

Alešek je neskutečně nadšený, jelikož tuto hru miluje a hrajeme ji velmi často. Když jsem pořídila tuto tajemnou verzi a ještě k tomu, když ji můžeme hrát po tmě, to je teprve atmosféra. Je tedy hodně vtipně, když sedíme večer po tmě a hrajeme, ale za ten zážitek to stojí.

 

 

Pravidla

Karty se důkladně zamíchají a všechny se rozdají hráčům (v závislosti na počtu hráčů může nastat situace, že počet karet se u jednotlivých hráčů po rozdání liší o 1). Každý hráč, jenž má po rozdání v ruce dvojice shodných karet (karty stejných okrajových symbolů), vyloží tyto karty na stůl.

Hráč s největším počtem karet nechá tahat jednu kartu svého spoluhráče po své levici. Ten vytahuje z vějíře karet jednu kartu, kterou následně založí mezi karty své. Vytáhne-li hráč kartu se stejným symbolem, jaký už v ruce má, vyloží obě karty na stůl. Ve hře pokračuje opět spoluhráč po levici. Takto se hraje stále dokola.

Ten hráč, který tímto způsobem přišel o všechny své karty, ve hře končí, ostatní pokračují ve hře dál.

Hra končí tím, že pouze jednomu hráči zůstane v ruce poslední karta „Černý Petr“, tím se sám stává Černým Petrem, a je mu udělen předem domluvený trest, záporný bod, apod.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: